O Restauracji

Góralska Atmosfera

Restauracja Awra powstała dzięki połączeniu pasji do dobrego jedzenia z góralską tradycją. Znajdziesz u nas wszystko, co w tej tradycji najlepsze. Nasze jedzenie przyrządzane jest na miejscu z najwyższej jakości produktów. Każdego dnia staramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów z tego względu przygotowaliśmy szeroką ofertę dań, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasza kwaśnica bądź oscypek z żurawiną sprawią, iż góralską atmosferę można odczuwać każdego dnia.

 

Na naszych gości czeka przestronna, urokliwa sala o sielskim klimacie i góralski wystroju w której każdego dnia mogą spożywać przepyszne obiady bądź odpocząć przy gorącej kawie i słodkim deserze.

Sale Na Wynajem
Nasza restauracja jest także świetnie przystosowana do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Poza salą drewnianą posiadamy jeszcze dwie, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wesele? Bankiet? To dla nas żaden problem. Dysponujemy przestronną, elegancką salą mieszcząca nawet do 200 osób, z pięknym drewnianym parkietem na którym przetańczyć można całą noc.

 

Wolą państwo bardziej kameralny klimat proponujemy mniejszą salę pełną drewna i góralskiego uroku.

Noclegi
Dla wszystkich naszych gości przygotowaliśmy także nowoczesne, wygodne pokoje w których mogą spędzić niejedną urokliwą noc.

Zapraszamy!

Zrób swoje wesele w niezapomnianym klimacie

Zarezerwuj salę już dziś

Napisz do nas
Galeria