Wynajem Sali

Do państwa dyspozycji posiadamy aż 3 sale:

Sala Drewniana
Sala w której na pewno każdy gość poczuje się jak w tradycyjnej góralskiej chacie. Ogień płonący w kominku otoczony pięknymi tatrzańskimi pejzażami sprawi, iż każda uroczystość nabierze niepowtarzalnego klimatu.

 

Sala przeznaczona jest do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, mieszcząca do 80 gości, zapewniamy najwyższej jakości standard usług oraz przepyszne jedzenie dostosowane do gustu organizatorów.

Sala Krysztalowa
Przestronna sala mieszcząca do 200 gości, także doskonale nadaje się na organizację większych imprez do których niewątpliwie zaliczyć można np. Wesele. Niebywale eleganckiego klimatu sali, dodaje kryształowy żyrandol, dzięki któremu każdy może poczuć się wyjątkowo. Dodatkowym atutem jest duży drewniany parkiet, który nastrojowo oświetlony zapewnia niezapomnianą zabawę do białego rana.
Sala Kameralna
To mniejsza lecz również pełna góralskiego uroku sala doskonale nadająca się do organizacji małych imprez okolicznościowych do 50 osób. Ciepło i klimat został tam zachowany dzięki naturalności drewna, które ogrzane blaskiem świec zapewnia niepowtarzalną atmosferę.

Każda uroczystość dopasowana jest do indywidualnych preferencji klienta. Zapewniamy jednak najwyższy standard świadczonych usług.

Zorganizuj wesele swoich marzeń

Zarezerwuj termin

Napisz do nas
Galeria